Povídky, pohádky a další příběhy

Perský koberec jako dárek? Vyjádření vděku i úcty

Perský koberec je nepopiratelným symbolem luxusu a elegance. Mnoho lidí jej vnímá také jako investici nebo nadčasový designový doplněk, který bez problémů odolává nejrůznějším trendům a zachová si svou nezměrnou hodnotu. Tyto vlastnosti dělají z perských koberců dary více než vhodné při rozličných příležitostech. Jaké příležitosti to jsou a kdo takový luxusní dárek ocení nejvíce?

Umění v každém vlákně: perské koberce

Zajímavý obraz, originální váza nebo netradiční soška. Umění má v interiéru své místo a může se objevit v mnoha podobách. Nápadité, ale zároveň vysoce elegantní ozvláštnění přináší do klasického i moderního prostoru perské koberce. Luxusní koberce nejsou však pouze dekoračním prvkem, ale plní i důležitou užitnou funkci, proto není nutné přehnaně je chránit.

Perské koberce mají mnoho tváří

Perské koberce v sobě spojují mnoho protikladů, snad i proto se stále těší takové oblibě. Současný design je otevřený jakýmkoli experimentům a s povděkem tak vítá kontrasty v rámci barev, materiálů, stylů a podobně. A zde se ke slovu dostávají právě nádherné perské koberce, jejichž variace neberou konce…

Stránky