Povídky, pohádky a další příběhy

Zábavné zařizování interiéru: Vezměte to z opačného konce!

Nemáte ani nejmenší představu o tom, jak zařídit nový byt či dům? Někdy může být opravdu těžké vybrat si mezi mnoha styly, které nyní vévodí modernímu interiérovému designu. Co takhle zkusit opačný postup, než je obvyklé? Než abyste začali výběrem podlah, svítidel, nábytku atd., nechejte se inspirovat nějakým výrazným originálním doplňkem, který bude celému prostoru vévodit. Takto může fungovat například luxusní orientální koberec. Jak vás může originální koberec inspirovat při zařizování?

 

Perský koberec: překonaný doplněk, nebo moderní záležitost?

Pokukujete už nějakou dobu po luxusním perském koberci, ale nechcete investovat do něčeho, co už je možná dávno mimo veškeré trendy v interiérovém designu? Nic není černobílé, a perské koberce už vůbec ne. Zamysleme se chvíli nad tím, zda se jedná o interiérový doplněk hodný pozornosti, nebo naopak dávno překonaný prvek, který odporuje moderním trendům v interiérovém designu!

 

Jak vybrat perský koberec: praktický průvodce

Jistě budete souhlasit s tím, že vybrat ideální perský koberec není jen tak… Široká nabídka tvarů, motivů, barevných kombinací a velikostí to mnohdy neulehčuje, ba spíše naopak. Přitom se jedná o poměrně velkou investici, kterou je třeba pořádně zvážit. Podívejte se na praktického průvodce výběrem orientálních koberců a konečně si ujasněte, jaký koberec bude dokonalou třešničkou ve vašem domově.

Jak na osobitý a zároveň nadčasový interiér?

S potěšením listujete magazíny o bydlení a sníte o luxusním bydlení jako z katalogu? Možná si myslíte, že se vám nikdy nemůže podařit zařídit byt nebo dům tak nadčasově a zároveň originálně, pokud nemáte patřičné vzdělání nebo nevyužijete služeb profesionálního designéra. Zařídit interiér vkusně a nadčasově však nemusí být zas tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Podívejte se, jak na pěkné a osobité bydlení!

Obyčejný, nebo perský koberec?

Přemýšlíte nad tím, jak oživit váš domov? Padla vaše volba na nový koberec? Jestliže vás žádný z běžných koberců nezaujal, zkuste se blíže podívat na orientální koberce, které skvěle zapadnou do každého interiéru. Jak si ve vzájemném porovnání stojí klasické a perské koberce?

Starý interiér v novém kabátě

Interiérům zařízeným v moderním duchu vládne značná strohost, mnohdy až neosobnost. Pravdou je, že takové bydlení rozhodně není pro každého a rozhodně nemá význam se do takového stylu bydlení nějak zvlášť nutit. Někomu se stylově zařízené neomrzí nikdy, někdo začne už po několika měsících pokukovat po nových dekoračních předmětech, které celý prostor více zútulní. Stejně tak lze pomocí několika málo dekoračních předmětů zásadně proměnit starý interiér a dodat mu nový nádech. Jak tedy vdechnout stávajícímu interiéru nový život?

Stránky