Krása a funkčnost, kterou vám nabídnou jen koberce!

Koberce vždy byly a budou oblíbené pro své pestré barvy i izolační schopnost. Zejména v dětských pokojích oceníme, když děti nesedí na studené podlaze. Koberce jsou měkké, příjemné na dotek a umožňují nám relaxovat jen tak na zemi.

 

funkcnost

 

Místo podlahy nebo jako doplněk

Není nad to, když je na celé ploše ložnice nebo dětského pokojíku položen měkkoučký koberec. Pokud však jste zastánci plovoucích podlah nebo PVC, jistě oceníte koberce jako doplněk. V dnešní době je možné zakoupit klasické i moderní koberce a vybírat můžete ze široké škály vzorů i barev.

Možnost obměny

Menší kusové koberce dokonale doplní váš interiér a zároveň nabízí možnost obměny. Takový koberec snadno přesunete z obýváku do ložnice a naopak. Navíc můžete zakoupit další kousek, který umístíte k případnému novému nábytku.

Snadné čištění

Čištění koberců je navíc velmi snadné a nedrží se v nich tolik prachu, jako na v posledních letech tolik opěvovaných plovoucích podlahách či linech.

Moderní koberce Buchara

V naší pražské kamenné prodejně Buchara nenaleznete pouze orientální ručně vázané koberce. Naleznete zde také moderní koberce Chubi, gabbehy, nepáslké moderní koberce a mnohem více. Odborný tým vám velice rád poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu, který se vám bude nejlépe hodit do vaší domácnosti. Vylepšete svůj interiér a dopřejte si krásný a útulný domov. Pořiďte si krásný koberec, který dokreslí atmosféru vašeho bydlení.