Orientální koberce: pro každého něco

Nabídka orientálních koberců je nesmírně rozmanitá a každý pohled na perský, íránský, pákistánský a jiný orientální koberec vás v tom ještě více utvrdí. Podlehněte kouzlu spletitých ornamentů, vydejte se do dalekého světa exotických zvířat nebo na procházku omamnou zahradou… Jaký orientální koberec se stane vaší srdcovou záležitostí?

Nekonečná spleť ornamentů

Dechberoucí motivy, o kterých se vám ani nesnilo. Každý perský koberec je nejen praktickým doplňkem, ale v první řadě skutečným uměleckým dílem, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Vězte, že při každém pohledu na orientální koberec budete znovu a znovu překvapeni rozmanitostí motivů, ve kterých pokaždé objevíte nové zákoutí… Perský koberec s ornamenty umí být však zároveň velmi nenápadný, takže se hodí do kanceláří a podobně.

Exotická zoologická zahrada

Tajemná zvířata, která často ani neznáme. Výjevy jako z dávné zoologické zahrady najdete na tradičních orientálních kobercích. I vaše děti jistě zaujmou exotičtí živočichové, které znají pouze ze zoologické zahrady. Každý kousek koberce tak nabízí úplně jiný příběh, který dává ještě větší prostor představivosti.

Tajemná květinová oáza

Nekonečná záplava květin… Zdá se vám, že při pohledu na orientální koberce s květinovými výjevy vám až oči přecházejí? Tím lépe! Květinové motivy působí velmi útulným dojmem, takže se při pohledu na nový koberec budete cítit velmi příjemně a bude se vám v takovém prostoru velmi dobře relaxovat.

 

Zajímají vás perské koberce přetékající tajemnými ornamenty, nebo se vám zdají zajímavější exotická zvířata či nádherné květiny? Jistě najdete takový orientální koberec, který dá prostor vaší fantazii. A kdo ví, třeba vás takový koberec inspiruje k pořízení dalších exotických dekoračních předmětů, které vám pomohou vytvořit uklidňující oázu přímo u vás doma.