Perské koberce mají mnoho tváří

Perské koberce v sobě spojují mnoho protikladů, snad i proto se stále těší takové oblibě. Současný design je otevřený jakýmkoli experimentům a s povděkem tak vítá kontrasty v rámci barev, materiálů, stylů a podobně. A zde se ke slovu dostávají právě nádherné perské koberce, jejichž variace neberou konce… Perské koberce už zkrátka dávno nejsou záležitostí pouze východních kultur, koupit perské koberce v Brně, v Praze nebo Ostravě je už velmi snadné.

 

tvare

 

Nápadité i decentní

Klasické motivy v podobě klasických ornamentů navozujících atmosféru jako v pohádce vyprávěné krásnou Šeherezádou se střídají s divokými obrazy zvířat a rostlin. Zatímco ornamenty napomohou spíše dotvořit celkový vzhled celého prostoru určeného pro práci i odpočinek, perské koberce s přírodními výjevy berou dech už na první pohled a stanou se výrazným dekoračním prvkem.

Osobité i univerzální

Originální perský koberec hodně vypovídá o vkusu majitele. Elegance, exkluzivita, osobitost, to jsou asociace, které při pohledu na jedinečný perský koberec vytanou nejčastěji. Extravagantní perské koberce dokonale zazáří v decentněji zařízeném interiéru, naproti tomu umírněné perské koberce efektně dotvoří každý interiér.

Ručně vyrobené koberce jsou nezaměnitelné a na hony vzdálené sériovým doplňkům, které se na nás v dnešní době valí ze všech stran. Jejich kouzlo je dáno nejen jedinečným vzhledem, ale také kvalitními materiály, které jsou navíc nesmírně příjemné na dotek.

Praktické i krásné

Perský koberec není pouze od toho, aby byl umístěn tam, kde se mu nemůže nic stát. Je to především praktický interiérový doplněk, který má zpříjemnit bydlení. Jeho elegantní vzhled se zkrátka jen tak neomrzí a každý prostor pozvedne na vyšší úroveň. Přesto si však zaslouží dobrou péči, neboť se jedná o velmi dobrou investici.

Je perský koberec vaším snem? Potom vězte, že perský koberec v Brně si můžete pořídit téměř okamžitě a vašemu snu už nestojí nic v cestě.