Doprava zdarma

doprava_zdarma-1

Doprava zdarma nad 10 000 Kč

Udělejte si radost novým kobercem bez zbytečných poplatků! Nabízíme vám dopravu zdarma pro všechny objednávky nad 10 000 Kč.

Rychlé a spolehlivé doručení

Spolupracujeme s renomovanými přepravními společnostmi PPL a TOPTRANS, abychom vám zaručili rychlé a spolehlivé doručení Vaší objednávky.

Balíky do 120x60x60cm:

  • PPL: Pro balíky do rozměrů 120x60x60cm a do váhy 31,5 kg využíváme přepravní službu PPL. Doručení probíhá obvykle do druhého dne od odeslání. Platbu na dobírku lze hradit hotově, nebo kartou.
  • Sledování zásilky: Po odeslání objednávky vám zašleme e-mail s podacím číslem, abyste mohli sledovat pohyb vaší zásilky online.

Nadrozměrné balíky:

  • TOPTRANS: Pro balíky nad rozměry 120x60x60cm nebo nad váhu 31,5 kg zajišťujeme paletovou přepravu kurýrní službou TOPTRANS. Doručení probíhá obvykle do 3 dnů od odeslání. Platbu na dobírku lze hradit hotově, nebo kartou.
  • Paletová doprava: V případě paletové dopravy vás bude kontaktovat řidič kurýrní služby a domluví se s vámi na termínu doručení.

Doprava v Praze a okolí:

  • Vlastní doprava: V Praze a okolí nabízíme vlastní dopravu s možností výnosu koberce do patra. Doručení je možné ještě v den objednávky, pokud je objednávka provedena do 15:00 hod.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.