Pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky, nenašli jste rozměr, který potřebujete a nebo jste stále nenalezli vzor, který by Vás oslovil, stále je zde možnost výroby na zakázku. Tuto službu u nás můžete využít díky našim vlastním dílnám v oblasti bývalé Persie. Pokud jste se rozhodli pro koberec na míru, je již zcela na Vás, jaký bude. Zvolíte si rozměr, který potřebujete, tvar (obdélník, čtverec, kruh, ovál), na naší vzorkovnici na prodejně si zvolíte materiál (vlna, hedvábí) a barvy a nakonec vzor. Buď se můžete nechat inspirovat klasickými vzory, které Vám u nás ukážeme a nechat si vyrobit koberec např. ve stylu Chubi (Ziegler), nebo si můžete sami navrhnout svůj vlastní vzor. Fantazii se meze nekladou a vy pak můžete mít doma nejen unikátní ručně vyrobený koberec, ale může v něm být i kousek Vaší osobnosti. Ve většině případů přesto doporučujeme vybrat si z koberců na prodejně. Koberec můžete vidět a vyzkoušet ho v interiéru hned a nemusíte na něj čekat (lhůta dodání zakázkového koberce – dle rozměru, počtu, náročnosti, … - od 3 měsíců), navíc koberec na zakázku bývá také dražší, než ten, který je již na prodejně - clo doprava se do větší zásilky lépe rozloží, než když se veze pouze jedne koberec, či velmi malé množství koberců.

Několik ukázek z naší výroby


Hedvábný koberec 250x250 cm podle návrhu p.Švedy.

 

Pan Junker si u nás v prodejně vybral nádherný Isfahan (kombinace vlny a hedvábí). Chtěl ho ale v atypickém rozměru 300x120 cm. Pro nás žádný problém.

 

Turkmen Samiri v 9 atypických velikostech vyrobených do interiéru na přání p.Stankovskyho přímo do Makedonie. I to je u nás možné.

 

Velký koberec 700x 300 cm Chubi Samiri v požadovaných barvách si zvolila pí.Vernerová.

 

Další z mnoha spokojených zákazníků Chubi Samiri. Dva totožné kusy v rozměru 500 x 290 cm p.Pražma, Liberec.

  

Ukázka dalších z mnoha spokojených zákazníků


Běhounek pro další zákaznici z Děčína. Letošní vánoce pojal po svém náš další klient z Řitky a rozhodl se vylepšit svůj interiér tradičním Chubi Samiri. Poslední je Chubi Samiri v atypickém rozměru 389x135cm pro pana Knajfla.

Na zakázku vyrobený Chubi se vzorem Bakhtiari ve velikosti 370 x 260 pro manželský pár z Dejvic a dva kusy Chubi běhounku beze vzoru v jednotné barvě pro náší věrnou zákaznici.

 

Limitem je zde pouze Vaše fantazie. Pokud Vás nabídka koberce vyrobeného na zakázku zaujala kontaktujte nás v naší prodejně.