Perské koberce

Peršan nebo klasický vlněný koberec je cenný kousek, který v čase jen získává na hodnotě. Je to dobře uložená investice, jež se při správném zacházení dědí po generacích. Při koupi si můžeme být jisti, že volíme skutečnou kvalitu. Pravý perský koberec je klenotem v domě a jedinečný originál.  Je to investice, která vydrží po staletí, jelikož jeho hodnota stále roste při čemž nám zútulňuje  interiér který nám dělá zajímavým.

Orientální ručně vázaný koberec je vyroben z přírodních materiálů většinou kombinací bavlna, vlna, hedvábí. Ručně vázané orientální koberce oživí a zútulní nejen Vaší domácnost, kancelář či prodejnu ale i jakýkoliv prostor kam jej umístíte. 

Abychom pro Vás vybrali ten správný koberec, je možné nám zaslat fotografie Vašeho interiéru nebo si je přineste sebou. Naši prodejní asistenti Vám na základě těchto fotografií dokáží nabídnout ten nejlepší orientální či moderní koberec pro Vás, neváhejte nás kontaktovat pro informace o možných barevných kombinacích a rozměrech, které jsou dostupné v naší prodejně.

Mezi tradiční perské koberce patří:

Íránské koberce jako je: Faraghan, Bakhtiar, Mahal, Qom, Mud, Saruk, Kashan, Tabriz, Isfahán, Bidjar, Nain, Baluchi, Gabbeh, Shiraz, Sananj, Yalama, Qashqai, Sumak, Heris, Abadeh

Turecké koberce jako je: Hereke, Milas, Ushak, Kelim.

Afghánské koberce jako je: Turkmen, Chubi (Ziegler),Baluchi, Kazak, Kargah, Shirvan, Andkhoi, Barmazid, Mauri, Bashiri,Ersari,Yomud, Kelim,

Pákistánské koberce jako je: Lahore, Chubi, Jaldar, Bukhara, Sotry